Restauracja

wnetrzeRestauracja „Błękitny Anioł” w Świętej Lipce to idealne miejsce , w którym poznasz niezapomniane smaki kuchni polskiej i europejskiej. Świeże, swojskie produkty i dwustu letnia tradycja restauracji to atuty naszej kuchni. //(zdjęcie z prawej strony restauracja z wewnątrz)

Wśród wyjątkowych dań kuchni regionalnej mogą Państwo znaleźć między innymi: sandacza w sosie kurkowym, warkocza mazurskiego z kapustą i ziołami, bigos po staropolsku.stol_1 Z kuchni europejskiej smakować można głównie włoskie potrawy-sałatki, makarony w przeróżnym wydaniu. Restauracja „Błękitny Anioł” to idealne miejsce do zorganizowana spotkań z rodziną czy przyjaciółmi oraz imprez okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, wesela i bankiety.//(zdjęcie z lewej strony; zastawiony stół, podane danie na talerzu)

Specjalizujemy się w przygotowaniu obiadów dla grup zorganizowanych polskich i zagranicznych. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku, szybka i przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejszych klientów.

bazylika_poziomWraz z nastaniem ciepłych i słonecznych dni, posiłki można także spożywać na tarasie, z którego rozpościera się przepiękny i jedyny w swoim rodzaju widok na Bazylikę. //(z prawej strony zdjęcie Bazyliki)

Serdecznie Państwa zapraszamy.