Dworek

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Dworku „Błękitny Anioł” malowniczo położonego na szlaku Mazurskich Jezior – Juna, Kiersztanowskiego, Czosu i Dejnowa w otulinie mazurskich lasów i pięknej przyrody.

Położenie naszego pensjonatu w centrum Mazur czyni z niego idealną bazę do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych. Warto udać się do sanktuarium w Świętej Lipce, kwatery polowej Hitlera – Wolfsschanze w Gierłoży, twierdzy Boyen w Giżycku, zamku w Reszlu, zamku w Rynie, zamku oraz pałacu Krasickich w Lidzbarku Warmińskim, czy niezwykłych dawnych wiaduktów kolejowych w Stańczykach oraz dobrze zachowanego kompleksu bunkrów w Mamerkach z okresu II wojny światowej, monumentalnych konstrukcji kanału Mazurskiego, który miał łączyć Wielkie Jeziora Mazurskie z dorzeczem Pregoły i Bałtykiem. W pobliżu pensjonatu znajdują się trasy spacerowe wzdłuż jezior oraz ścieżki rowerowe.

Pensjonat posiada monitorowany, zamykany na noc parking z miejscami na samochody, duży ogród ze stawami rybnymi, z pomostami do wędkowania, altaną do biesiadowania przy grillu i ognisku, plac zabaw, plażę z leżakami, taras widokowy oraz wypożyczalnię rowerów i sprzętu wodnego.

Relaks i odpoczynek w naszym dworku zapewnią Państwu sauna fińska i profesjonalny fotel masujący.